Transpordiinfo

Kassinurme asukoht: GoogleMaps

GPS Koordinaadid:

Decimal Deg. Latitude / N Lat: +58.69895
Decimal Deg. Longitude / E Long: +26.45107

Laiuskraad (N): 58o 41' 55.81"
Pikkuskraad (E): 26o 27' 3.54"
Koordinaatsüsteem: WGS-84

 

Bussiga tulijad
Vaata bussiplaane veebiaadressil: www.tpilet.ee (otsi Tallinn-Jõgeva)

Rongiga tulijad
Piletikassa: https://pilet.elron.ee/ (otsi Tallinn-Jõgeva)

Autoga tulijad

* Tallinna poolt mööda Piibe maanteed
Sõida rahulikult ja kaunist maastikku nautides mööda Piibe maanteed (kaardil nr 39) Jõgeva linnani, kuid linna pole vaja sisse sõita – see pole muidugi ka keelatud –, vaid jätka edasi Tartu poole. (Kui siiski linna sisse sõidad, vt juhatust „Jõgevalt tulijad” allpool). Umbes 7 km pärast näed tee ääres suurt pruunivärvilist silti „Kassinurme”, mis näitab vasakule. Keera vasakule (ettevaatust vastasuunavööndi ületamisel!), sõida üle raudtee (ettevaatust raudtee ületamisel!) ja siis mööda kiirakääralist teed edasi, kuni oledki kohal.

* Tartu poolt mööda Piibe maanteed
Sõida rahulikult ja kaunist maastikku nautides mööda Piibe maanteed (kaardil nr 39), kuni jõuad Kaareperesse. Läbi asula otsusekindlalt. Paari kilomeetri pärast näed tee ääres suurt pruunivärvilist silti „Kassinurme”, mis näitab paremale. Keera paremale, sõida üle raudtee (ettevaatust raudtee ületamisel!) ja siis mööda kiirakääralist teed edasi, kuni oledki kohal.

* Kesk-Eesti ja Pärnu poolt tulijad
Sõida rahulikult ja kaunist maastikku nautides mööda Pärnu-Paide-Jõgeva maanteed (kaardil nr 37), kuni jõuad Piibe maantee ristumiskohale üsna Jõgeva külje all. Keera paremale ja jätka mööda Piibe maanteed (kaardil nr 39) Tartu suunas kuni umbes 7 km pärast näed tee ääres suurt pruunivärvilist silti „Kassinurme”, mis näitab vasakule. Keera vasakule (ettevaatust vastasuunavööndi ületamisel!), sõida üle raudtee (ettevaatust raudtee ületamisel!) ja siis mööda kiirakääralist teed edasi kuni oledki kohal.

* Ida-Eestist tulijad
Sõida mööda sulle kõige sobivamat maanteed Jõgeva linnani. Kõige parem on maantee nr 36, mis ei lähe päris linnast läbi, vaid viib sind ilusti olulisele ristumiskohale Piibe maanteega (kui siiski linna sisse sõidad, vt juhatust „Jõgevalt tulijad”). Ristmikule jõudes keera vasakule ja jätka Tartu suunas, kuni umbes 7 km pärast näed tee ääres suurt pruunivärvilist silti „Kassinurme”, mis näitab vasakule. Keera vasakule (ettevaatust vastasuunavööndi ületamisel!), sõida üle raudtee (ettevaatust raudtee ületamisel!) ja siis mööda kiirakääralist teed edasi kuni oledki kohal.

* Jõgevalt tulijad
Välju linnast mööda mõnd sellist tänavat, mis viib su kõige mugavamalt ja kiiremini Piibe maanteele (kaardil nr 39). Ristmikule jõudes keera vasakule ja jätka Tartu suunas, kuni umbes 7 km pärast näed tee ääres suurt pruunivärvilist silti „Kassinurme”, mis näitab vasakule. Keera vasakule (ettevaatust vastasuunavööndi ületamisel!), sõida üle raudtee (ettevaatust raudtee ületamisel!) ja siis mööda kiirakääralist teed edasi kuni oledki kohal. Kui oled endas kindel ja sinus voolab rajaleidja verd, võid kasutada ka kõikvõimalikke teisi kohalikke teid.