Grupi registreerimine

Mängijana registreerimiseks, kliki -siia-

Te ei pea gruppi registreerima (või üldse registreerima), et sõpradega koos mängida. Te võite lihtsalt osta kõigile pileti meie veebilehelt siin ja koos kohale ilmuda. Võite täita üksikmängija registreerimisankeedid kui soovite meile oma tegelaste kohta rohkem infot anda. Kui te valite kõik sama leeri ja/või grupi siis saate te kindlasti koos mängida.

Kui teie grupis on mängijaid kes on vähem kui 16 aastat vanad, peavad neil kaasas olema lapsevanemate kirjalikud load üritusel osalemiseks. Loa blanketi saab alla laadida siit. Lapsevanema luba pole vajalik kui lapsevanem või hooldaja samuti üritusel osaleb.

  

Samas kui soovite mängida spetsiifilist gruppi keda teised mängijad (ära) tunnevad ning kellega Mängujuhid võivad siduda lugusid või seiklusi siis peate te täitma ka grupi ankeedi.

Grupi registreerimiseks on vaja:

  • Vähemalt 5 liiget kes pole registreeritud mõnda teise gruppi käesoleval Põhjala Pööripäeval
  • Selgelt eristuv grupi nimi
  • Kasvõi elementaarne mängusisene grupi kirjeldus (taustalugu)
  • Kontaktisik kes on vähemalt 18 aastat vana (võib olla ka grupi liige)
  • Toimiv telefoninumber ning e-posti aadress mille abil me teiega ühendust saame
  • Selgelt eristuv lipp või heraldiline sümbol, mille järgi teid ära tuntakse. See tuleb lisada pildi (või fotona) registreerimisvormile.

Pärast seda kui grupp on Mängujuhtide poolt kontrollitud ja kinnitatud, lisatakse see Põhjala Pööripäeva gruppide nimistusse ning see seda saab valida üksikmängija registreerimise ankeedil.