Grupid

Need grupid osalevad või on osalenud Põhjala Pööripäeval.

 

Nimi: Vishna-Ghrim.
Leer: Pimedus.
Suurim liikmete arv: 94
Päritolumaa: Eesti
Osaletud üritused: 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023
Kirjeldus: Müstiline rass mis sarnaneb varjuhaldjatele fantaasiakirjandusest.
Kontaktisik: Allan Bernard (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
Liitumine: Grupp on avatud. Sa võid vabalt registreeruda sellesse gruppi. Kõik sinu registreerumisandmed saadetakse edasi grupi kontaktisikule.
Lipp/värvid: [link]
Grupi veebileht: www.vgk.ee

Vishna-Ghrim, Põhjala PööripäevVishna-Ghrim, Põhjala PööripäevLegendaarne grupp: Sünge, hiiglaslik ja vankumatu. Vishna-Ghrim'i hordid on alati moodustanud pimeduse armee põhijõud. Selle grupi ridades on müriaad erinevaid võitlejaid algajatest kuni mõõgavõitluse ja taktika meistriteni. Oma suhteliselt aeglast kiirust kompenseerib see armee raskerelvastuse ja range distsipliiniga. See teeb enamikest Vishna-Ghrim'idest väga head rivivõitlejad kes suudavad hoida või võita positsioone, ülekaaluka vastase vastu. Kuigi algselt olid nad nõus võitlema külg-külje kõrval teistega ent üldjuhul ei aktsepteerinud võõraid enda ridadesse on nad oma poliitikat muutnud ja tervitavad uustulnukaid.

 

Nimi: Vaprad Viikingid.
Leer: Valgus.
Suurim liikmete arv: 43
Päritolumaa: Eesti
Osaletud üritused: 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023
Kirjeldus: Legendaarsed viikingid rüüstavad ja vägistavad taaskord valguse nimel. Inimesed, Skandinaavia viikingiajast.
Kontaktisik: Robert Rootslane (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).
Liitumine: Grupp on avatud. Sa võid vabalt registreeruda sellesse gruppi. Kõik sinu registreerumisandmed saadetakse edasi grupi kontaktisikule.
Lipp/värvid:[link]

Vaprad Viikingid, Põhjala Pöööripäev 2012Vaprad Viikingid, Põhjala Pööripäev 2012Legendaarne grupp: Mitte nii rohkearvuline kui Vishna-Ghrim ent see mis jääb puudu numbrites tehakse tasa vapruse ja vastupidavusega. On ikka ja jälle (hoolimata räämas esmamuljest) olnud otsustavaim grupp valguse armees. Tunnevad ülihästi territooriumi ning on keskmisest kõrgema võitlusoskusega (ainult üksikud nõrgad või kesised võitlejad), see teeb neist ülihead maastikuvõitlejad. Sellegipoolest on nad rõõmsameelsed ja entusastlikud ning alati nõus kõiki soovijaid enda gruppi aktsepteerima.

 

Nimi: Väga Valge Vennaskond
Leer: Valgus
Suurim liikmete arv: 42
Päritolumaa: Eesti
Osaletud üritused: 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023
Kirjeldus: Väga Valge Vennaskond ühendab võitlejaid, kes ei karda vastu astuda pimeduse jõududele Hea ja Kurja igipõlises võitluses. Vennaskond põlgab kõiki pool-, tume-, pime-, kõrg-, madal-, jäme- ja muid haldjaid, trolle, päkapikke, ja teisi süngeid tegelasi, kes pimeduses ringi jõlguvad. Vennaskonda iseloomustavad pühendumus oma eesmärgi nimel, tugev vennaskonnavaim ning erevalge lipu all pimeduse jõudude hävitamine! Väga Valge Vennaskond on kasvanud jõudsalt nagu Valged oad Erevalge Päikese all. Kui sul on soov meiega liituda, siis võta ühendust Agitatsioonivend Ragnariga.
Kontaktisik: Ragnar Saage (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
Liitumine: Grupp on suletud. Kui sa oled selle grupi liige või tahad selle grupiga liituda siis palun võta ühendust grupi kontaktisikuga.
Lipp/värvid: [link]
Grupi veebileht: http://vvv.dragon.ee/pohjala-poeoeripaeev/

Very White Brotherhood, Nordic Equinox 2012Very White Brotherhood, Nordic Equinox 2012Legendaarne grupp: Väga Valge Vennaskond on kummaline segu absurdihuumorist (laenatud popkultuurist) ning erakordsetest taktikalistest võimetest. Nad on, oma debüüdist saadik, olnud määrava tähtsusega strateegid ja raskejalaväelased valguse armees. VVV on üks grupp kes sulandab ilmselt kõige paremini ühte lahingmängu ning klassikalise rollimängu, olles efektiivsed võitluses kuid püsides sealjuures tegelaskujus. Nad koosnevad põhiliselt täiskasvanud ja suurte mängu-/võitluskogemustega mängijatest. Grupina täidavad nad tavaliselt raskejalaväe rolli aga aeg-ajalt võivad jaguneda ka kergemateks, väiksemateks üksusteks.

 

Nimi: Ran Throqût ("Kuuõgijad")
Leer: Pimedus
Suurim liikmete arv: 40
Päritolumaa: Eesti
Osaletud üritused: 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2021, 2022, 2023
Kirjeldus: Urukid on nimetatud Lahinguvälja piirnevatel aladel sündinud olevused. Nende nahk on piirkonniti rohelised, pruunid või mustad nende näod groteskselt moondunud kaose suvalt ning lahingutes saadud armidest. Teenides Pimedust koopastike sügavusis ning süngete laante varjus on nende maad killustunud klannideks, kes pidevalt üksteisega sõjatannert vaagivad. Kord tõusevad mõned tugevamad ning kavalamad Urukid klanni pealikeks ning ühendavad mõningad vallad, kuid alati killustuvad nad taas sõjakeeristes teiste rivaalide käte läbi. Igal aastal aga kuulutavad urukite nõiad ja šamaanid pööripäeva, mil sõdalased unustavad vaenu klannide vahel ning koguvad kokku hordi, et Kuuõgija kutsele vastata ning asuda Pööripäevale.
Kontaktisik: Kaur Matiisen (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
Liitumine: Grupp on suletud. Kui sa oled selle grupi liige või tahad selle grupiga liituda siis palun võta ühendust grupi kontaktisikuga.
Lipp/värvid: [link]

Very White Brotherhood, Nordic Equinox 2012BVery White Brotherhood, Nordic Equinox 2012Legendaarne grupp: Põhjala Pööripäeva orkid on eriline grupp, kes hoolimata sellest, et tegu on mängijate, mitte NPC'dega, on enda kogu olemuse ja taustaloo sidunud Põhjala Pööripäeva maailmaga. Nad võtavad osa stsenaariumitest ent on ennekõike ja põhiliselt rollimängu grupp. Nad olid ühtlasi esimesed, kes püstitasid enda laagri mängu siseselt ja Metsikusse Tsooni. Ran Throqût on suur ja kiiresti arenev grupp, mis koosneb üksikutest vanematest ja kogenenumatest mängijatest ("Urukid") ning tervest hulgast noortest ("Goblinid" või "Snagad"). Tõeliste goblinite kombel ei ole nad üksikult väga tugevad või julged, eelistades vastaseid pigem narritada ja siis põgeneda. Samas suures grupis muutuvad nad hulljulgeks ning kui Urukid nad ühtlasi raevu piitsutavad, võivad nad vastased karjana maha suruda. Neid loetakse põhiliseks ohuks ja nuhtluseks kõigile üksikuile rändureile, öösiti, Metsikus Tsoonis. Nii mõnigi seiklus on lõppenud piinarikka surmaga Orkilaagri orjaaedikus. Sellele lisaks muutuvad nad aastast aastasse üha salakavalamaks.

 

Nimi: Mustade Numenoorlaste Ordu.
Leer: Pimedus.
Suurim liikmete arv: 48
Pärtiolumaa: Eesti
Osaletud üritused: 2023
Kirjeldus: Pärinedes Keskmaalt, Numenorist, pääsesid mitmed Mustad Numenoorlased oma saare uppumisest tänu Sauroni loodud portaali. Nad pääsesid surmast selleks, et täide viia Sauroni tahet muis paigus. Portaal viis nad uude maailma kus nad kogunesid oma Tumeda Isanda otsingul selleks, et võidelda pimeduse eest. Ikka kogunedes ja kasvades Tumeda Puu varjus.
Kontaktisik: Nathan Popa (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
Liitumine: Grupp on suletud. Kui sa oled selle grupi liige või tahad selle grupiga liituda siis palun võta ühendust grupi kontaktisikuga.
Lipp/värvid[link]

 

Nimi: Suure Munamäe Päkapikud.
Leer: Valgus.
Suurim liikmete arv: 39
Pärtiolumaa: Eesti
Osaletud üritused: 2023
Kirjeldus: Päkapikud on lühikesed ja tugevad. Paljudel kasvab vägev habe ja pikad juuksed. Nad elavad oma mägede vahel, maa all ning orudes, kus maad harivad. Nad usuvad, et töö ja lõbu peaksid käima käsikäes. Neil on seltskonnalaulud, et kaevandades rütmi hoida, nende söögilaud on alati lookas mõdu, liha ja juustu all.
Päkapikud on oma perekonna üle eriti uhked. Nad hoiavad kokku ning pärandavad oskusi ja teadmisi põlvest põlve, et oma sugukonnale kuulsust ja au tuua.
Kuigi päkapikud on elanud maailmas väga kaua, ei ole nende suhted inimeste ja haldjatega eriti head olnud. Et oma rahvast pidevate sõdade ja konfliktide eest kaitsta, otsustas vana päkakuningas oma rahva varjule viia. Sadu aastaid harisid nad orudes põlde, kaevasid mägedesse käike ning sepistasid vägevaid relvi.
Kuid suures kaevandustuhinas jõudsid päkapikud liiga sügavale mäe südamesse ning pidid seal elavate mäekollide vastu sõtta asuma. Sõjas hukkus nii kuningas kui tema kuus vanimat poega. Ellu jäi vaid noorim troonipärija, Ikol Ilo Üllaspruul, kes oli isaga tülli pöörates oli juba enne sõda mäest välja rännanud. Nüüd on ta naasnud ning otsustanud riigi taas avada, et välismaailmaga kaubelda.
Kontaktisik: Karl-Gabriel Hiie (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
Liitumine: Grupp on suletud. Kui sa oled selle grupi liige või tahad selle grupiga liituda siis palun võta ühendust grupi kontaktisikuga.
Lipp/värvid[link]

 

Nimi: Reptiilkhanaat.
Leer:Valgus.
Suurim liikmete arv: 21
Pärtiolumaa: Eesti
Osaletud üritused: 2024 esmane registreerimine
Kirjeldus: Kunagisest Viikingite Impeeriumi tuhast on tõusnud Reptiilkhanaat, ühendamas mongoli hõimud Lizard Kingi nimel. Nende usk, Lisardism, keskendub müstilisele ning kadunud Püha kivi otsimisele, mis annab jumalikku väge. Nüüd liituvad mongolid Valguse ja Pimeduse iidse võitlusega, lootuses, et lahinguplatsil leidub ka nende kivi.
Kontaktisik: Ott Matiisen (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
Liitumine: Grupp on suletud. Kui sa oled selle grupi liige või tahad selle grupiga liituda siis palun võta ühendust grupi kontaktisikuga.
Lipp/värvid[link]

 

Nimi:Teadlikult Kadunud.
Leer:Valgus.
Suurim liikmete arv: 5
Pärtiolumaa: Eesti
Osaletud üritused: 2019 esmane registreerimine
Kirjeldus: 18. Sajandil rändas Osmo Untamo, soome keele- ja kultuuri teadlane, otsima Valooriumlasi ühele pealtnäha asustamata saarele Soome ja Eesti vahele kus leidis ta end hoopis otsa komistamast portaalile mis viis ta Zondi realmi, kus kohtus ta müstilise Bassir Wrombah-iga kes on ka osa grupist nimega Teadlikult Kadunud. Bassir otsustas Osmo kaasa võtta iga aastasele grupi kokkusaamisele Pärnusse kohalikku õllekasse, kus ootamas neid oli Ahil As-Sharaan, Haraabia Nomaad tuntud mitte ainult oma oskuste poolest mõõga ja piigiga vaid ka tahtest luua maailm kus kõik aitavad kõiki. Lisaks olid ka kohal Arni Vaskhabe, sarkastilise ahjuleegi, Täisküpsise, kummardaja ning Öörth, karvane metslane kes tuleb välja, et on Osmo kadunud poolvend! Nii võtsidki grupp ette seiklusi tundmatutesse kohtadesse ja sealt ka nimi "Teadlikult Kadunud".
Kontaktisik: Tõnu Laidla (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
Liitumine: Grupp on suletud. Kui sa oled selle grupi liige või tahad selle grupiga liituda siis palun võta ühendust grupi kontaktisikuga.
Lipp/värvid[link]

 

Nimi: Põhjapoolseim Malev.
Leer: Valgus.
Suurim liikmete arv: 14
Päritolumaa: Eesti
Osaletud üritused: 2013
Kirjeldus: Karmid ja karastunud Põhjamaa sõdalased, tulevad Valguse Leeri võitlema, kõige eest mis neile armas. Nad võitlevad oma maade, naiste ja rikkuste eest, tagades selle, et Pimeduse hordid ei uitaks nende maadel enam kunagi ringi.
Kontaktisik: Silver Org (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
Liitumine: Grupp on avatud. Sa võid vabalt registreeruda sellesse gruppi. Kõik sinu registreerumisandmed saadetakse edasi grupi kontaktisikule.
Lipp/värvid: [link]

 

Nimi: Corvus Corax.
Leer: Pimedus.
Suurim liikmete arv: 11
Pärtiolumaa: Eesti
Osaletud üritused: 2015, 2016, 2017
Kirjeldus: Sajand tagasi, tõusis allilmast suur deemonite vägi kes oli valmistunud sõjaks oma kohutava vaenlase vastu. Nad asusid teele, juhiks prints Malphas. Salapärane vastane oli aga võimsam ning kavalam kui deemonid oodata olid osanud. Kuigi pärast aastakümneid võitlust saavutasid deemonid võidu, oli see tulnud kõrge hinnaga. Enamus deemoneid olid surnud, vaid Malphas lähikonnaga oli säilinud. Oma vihas ning leinas tuhastas ta võidetud vaenlased täielikult, kuni nende olemasolust ei jäänud vähimatki märki peale. Malphas tundis, et ta on häbistatud. Kuigi vaenlased olid viimseni hävitanud, oli hiiglaslikust deemonite armeest alles vaid käputäis. Ta otsustas, taastada oma au, maapinnal võideldes kuni saab täis sajand sõjaretke algusest. Prints kogus kokku kõik deemonid, kes polnud veel haavadesse surnud ning asus otsima lahinguid. Mõne aja möödudes mõistis ta, et tal on liiga väha sõdureid ning ta värbas mõned alamad deemonid. Ükski deemonitest, kes osales sõjas ei süüdista Malphast kaotuses. Tema kõrge moraal oli see, mis lõpuks deemonitele võidu tõi. Prints usaldab oma vanu sõdalasi täielikult, uute värvatute osas on tal aga kahtluseid.
Kontaktisik: Endel Maas (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
Liitumine: Grupp on suletud. Kui sa oled selle grupi liige või tahad selle grupiga liituda siis palun võta ühendust grupi kontaktisikuga.
Lipp/värvid: [link]

 

Nimi: Hodooria Varjud.
Leer: Pimedus.
Suurim liikmete arv: 10
Päritolumaa: Eesti
Osaletud üritused: 2014, 2015, 2016
Kirjeldus: Grupp Hodori-evitud ebasurnud dvarfe.
Kontaktisik: /grupp ei tegutse/
Liitumine: /grupp ei tegutse/
Lipp/värvid[link]

 

Nimi: Hare.
Leer: Valgus.
Suurim liikmete arv: 9
Päritolumaa: Eesti
Osaletud üritused: 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
Kirjeldus: Hare (“puhastus”) on seltskond, kes siinsele maale läbi uskumatute vere rahu toob.
Kontaktisik: Uku Kangur (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
Liitumine: Grupp on suletud. Kui sa oled selle grupi liige või tahad selle grupiga liituda siis palun võta ühendust grupi kontaktisikuga.
Lipp/värvid: [link]

 

Nimi: Völsungs.
Leer: Palgasõdurid.
Suurim liikmete arv: 8
Pärtiolumaa: Läti
Osaletud üritused: 2012
Kirjeldus: Rühm viikingitest palgasõdureid.
Kontaktisik: Lia Kochergina (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
Liitumine: Grupp on suletud. Kui sa oled selle grupi liige või tahad selle grupiga liituda siis palun võta ühendust grupi kontaktisikuga.
Lipp/värvid: [link]

  

Nimi: Tau Tempel.
Leer: Palgasõdurid.
Suurim liikmete arv: 5
Pärtiolumaa: Eesti
Osaletud üritused: 2017, 2018, 2019
Kirjeldus: Tau on lõputu ning kordumatu. Kõiksus on kirja pandud Tau-sse, Tau on kõiksus ise ning universum ümberkirjutatud ja personifikatseeritud, kõigi surelike aga ka surematute jaoks, kes tahavad järgida lõpmatust, leida sealt tõde maailmaruumi taga. Tau templis pürgivad tema kauguse poole kõik, kes seda soovivad - alles Tau leidnud jüngrist kõrgemate peapreestriteni. Tau võttab kõik vastu, tuleb ainult tõusta, öelda ära pii nurjatule valelikkusele ning püüda endasse Tau aegruumi ületavat tarkust.
Kontaktisik: Agnes Triin Saga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
Liitumine: Grupp on suletud. Kui sa oled selle grupi liige või tahad selle grupiga liituda siis palun võta ühendust grupi kontaktisikuga.
Lipp/värvid: [link]

 

Sul on enda grupp ja tahad liituda? Registreeri oma grupp siin.